Спроба розібрати знайдений ворожий касетний боєприпас коштувала мешканцю Миколаївського району життя


Житель Радсадівської громади приніс додому знайдений боєприпас та намагався його розібрати. Під час чого небезпечна знахідка вибухнула і чоловік отримав чисельні поранення несумісні з життям.

До відділення поліції № 5 Миколаївського районного управління надійшло повідомлення від медиків про те, що у селі Козирка Радсадівської територіальної громади вибухнув снаряд, в результаті чого зазнав тяжких поранень та помер по дорозі у лікарню66-річний місцевий житель.

Зі слів дружини загиблого, напередодні чоловік знайшов касетний боєприпас на пасовищі і намагався його сам розібрати.

На місці події фахівці вибухотехнічної служби поліції встановили, що здетонував саме касетний боєприпас, яким російські війська обстрілювали територію області з початку повномасштабного вторгнення рф.

Шановні громадяни! Поліція Миколаївщини вкотре нагадує та просить вас дотримуватись правил особистої безпеки. У разі виявлення будь-якого підозрілого предмету або ж ви усвідомлюєте, що знахідка може бути небезпечною, ні в якому разі не чіпайте її та не підходьте до неї, тим паче не несіть її додому, адже будь-якої миті вона може здетонувати. Дотримуючись простих правил безпеки ви збережете своє життя і оточуючих.


Нагадуємо, що відповідно до ч. 3 ст. 263 Кримінального кодексу України особі гарантується звільнення від кримінальної відповідальності, якщо вона добровільно здала зброю, набої або інше озброєння, які потрапили до неї у будь-який спосіб. Якщо ви маєте незареєстровану зброю чи набої - здайте їх до найближчого поліцейського відділку або повідомте про вказані знахідки поліцію на спецлінію 102.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області
Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project