У Миколаївській ОВА обговорили підготовку цивільного населення до національного спротиву


У четвер, 16 листопада, перший заступник начальника Миколаївської військової адміністрації Георгій Решетілов провів нараду з питань створення регіональних центрів підготовки цивільного населення до національного спротиву.

У ній взяли участь представники обласної та районних військових адміністрацій, територіальної оборони, добровольчих формувань тощо.

Учасники обговорили напрямки та складові базової підготовки громадян України до національного спротиву. Зокрема, мова йшла про створення регіональних центрів підготовки населення, їх завдання, структуру, матеріально-технічне забезпечення тощо.

За словами Георгія Решетілова, з початку повномасштабного вторгнення влада зосереджена на формуванні патріотичної свідомості та міцної мотивації населення.

«Відповідна робота проводиться і ми готові її посилювати. Проте в першу чергу слід все спланувати, йдеться про кошти, сили та забезпечення. Для цього нам потрібно спільними зусиллями сформувати певні вихідні дані», – сказав перший заступник начальника ОВА.

Підсумовуючи захід, учасники дійшли висновку, що необхідно створити робочу групу, яка опрацює ряд питань та надасть пропозиції щодо подальших дій. У тому числі які саме напрямки потребують оперативних змін.
Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project