Корейські партнери із POSCO мають намір побудувати на Миколаївщині завод з виробництва сталевих модулів


Корейська корпорація POSCO INTERNATIONAL Corporation виразила намір побудувати на території Миколаївської області завод з виробництва сталевих модулів з метою постачання житлових, освітніх та медичних модульних систем.

Так, у вівторок, 14 листопада, відповідний Меморандум про співпрацю підписали начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім та генеральний директор POSCO INTERNATIONAL Corporation Джонґ Так. Це стало початком спільної реалізації проєкту будівництва заводу для виробництва сталевих модулів у Миколаївській області.

Для ефективної роботи, сторони планують створити спеціальну робочу групу, щоб активно сприяти співпраці та вести переговори з метою швидкого укладення остаточної угоди.

«Підписаний Меморандум про взаєморозуміння - це важливий крок у впровадженні спільного проєкту, який сприятиме подальшому розвитку регіону та співпраці між міжнародними та українськими партнерами», - зазначив Віталій Кім.

Своєю чергою, Джонґ Так повідомив, що їх співпраця з Миколаївською обласною військовою адміністрацією - це стратегічний крок у вирішенні соціально-економічних викликів регіону.

«Ми впевнені, що спільні зусилля принесуть позитивні зміни та сприятимуть стабільності у розвитку економіки Миколаївської області», - сказав він.

Зазначимо, що POSCO INTERNATIONAL Corporation є міжнародною торгово-інвестиційною компанією, яка має великий досвід розробки та організації проєктів у сфері енергетики, металургії, сільського господарства, виробництва комплектуючих матеріалів тощо.


Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project