15 нових шкільних автобусів отримали заклади освіти Миколаївщини


Днями відбувся урочистий захід з передачі останніх 10 автобусів українським громадам за участі Президентки Європейської Комісії Урсули фон дер Ляєн, першої леді України Олени Зеленської та Президента Фонду міжнародної солідарності Рафала Дзєнцьоловського.

Дана допомога була надана польським Фондом міжнародної солідарності в рамках кампанії солідарності «Шкільні автобуси для України», завдяки фінансуванню Європейської Комісії у співпраці з Банком Господарства Крайового (BGK). Ініціативу було реалізовано у якості частини проєкту «Health Resilience 2».

У межах цієї кампанії, десять громад Миколаївщини отримали 15 нових шкільних автобусів, а саме: Снігурівська громада - чотири, Інгульська та Березнегуватська по два автобуси, Вільнозапорізька, Володимирівська, Софіївська, Чорноморська, Єланецька, Широківська та Коблівська - по одному.

Серед нових автобусів є й інклюзивні, що мають підйомники для учнів, які користуються колісними кріслами, а деякі з них – частково броньовані. Це допоможе забезпечити комфортне та безпечне перевезення дітей.Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project