Миколаївські вибухотехніки поліції вилучили та знешкодили понад 8000 вибухонебезпечних предметів


Розмінування, пошук та знешкодження вибухонебезпечних предметів з 24 лютого 2022 року стали пріоритетними напрямками роботи фахівців вибухотехнічної служби обласного главку поліції Миколаївщини.

З початку повномасштабного вторгнення поліцейські вибухотехніки здійснили майже дві тисячі виїздів, розмінували понад тисячу гектарів деокупованої території та вилучили понад вісім тисяч нерозірваних снарядів, мін, ракет, ручних гранат, артилерійських боєприпасів, пострілів до гранатометів, протипіхотні та протитанкові міни, авіабомби тощо, і 2,5 тонни вибухових речовин. Знешкодили майже чотири тисячі вибухонебезпечних предметів та понад 1,5 тонни вибухівки. Більшість із знешкоджених предметів належали до категорії «Надзвичайно небезпечних».


Поліція Миколаївщини нагадує, що самостійно переміщувати чи торкатися залишків ракет та нерозірваних боєприпасів категорично заборонено.

Не пересувайте підозрілий предмет руками, не користуйтеся телефонами або іншими засобами радіозв`язку поблизу підозрілого предмету, не намагайтеся розібрати підозрілий предмет, витягти з нього вибухову речовину або детонатор, попередьте про знахідку інших осіб поруч. Відведіть їх та відійдіть самі на безпечну відстань (не менше 100 метрів) та одразу зверніться до профільних служб за номерами телефонів 102 або 101.


Будьте обережними та не наражайте на небезпеку себе та оточуючих.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області
Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project