На Миколаївщині привітали працівників соціальної сфери з їх професійним святом


Щорічно, у першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери.

З цієї нагоди, у п‘ятницю, 3 листопада у Миколаєві відбулися урочистості.

У заході взяли участь начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім, очільник Миколаївської обласної ради Антон Табунщик, заступник начальника Миколаївської ОВА Олександр Трайтлі, директорка департаменту соціального захисту населення Миколаївської ОВА Оксана Єльчієва та начальниця служби у справах дітей Миколаївської ОВА Ірина Пономарьова, а також представники установ соціального захисту населення, управління пенсійного фонду України, центру зайнятості, відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, державного експериментального протезно-ортопедичного підприємства та служби у справах дітей.

У своїй промові Віталій Кім подякував присутнім за їх професіоналізм та відповідальне ставлення до своїх обов’язків, наголосивши на важливості їх роботи в цей тяжкий для нас час.

«Найскладніша робота - працювати з людьми. Тож хочу побажати вам міцного здоров’я, терпіння, і нехай ця професійна діяльність приносить вам задоволення й надалі. Зі святом», - додав він.

Також до привітання долучилися очільник Миколаївської обласної ради Антон Табунщик та директорка департаменту соціального захисту населення Миколаївської ОВА Оксана Єльчієва, які, своєю чергою, відзначили щоденну кропітку роботу працівників соціальної сфери, значення якої важко переоцінити.

Крім того, у рамках заходу, відбулась церемонія нагородження працівників соціальної сфери відзнаками начальника Миколаївської обласної військової адміністрації «Святий Миколай Чудотворець» III ступеня, Почесними грамотами Миколаївської ОВА та директора департаменту соціального захисту населення Миколаївської ОВА, відзнаками Миколаївської обласної ради «Хрест Святого Миколая», а також вручення подяк Миколаївської ОВА та Миколаївської обласної ради.
Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project