В деокупованих населених пунктах Миколаївщини триває процес розмінування


На Миколаївщині триває процес розмінування. Засміченими залишаються деокуповані території та зони ведення активних бойових дій.

Сьогодні для приведення їх в безпечний стан працює 10 піротехнічних підрозділів. Разом із миколаївськими саперами завдання за призначенням виконують фахівці з 4 областей.

Станом на 24 жовтня вже обстежено 54114 га, з них розміновано 5712 га. Піротехніками вилучено та знищено в установленому порядку 20382 одиниці боєприпасів, з яких 59 авіабомб.

Варто зазначити, що в регіоні продовжують фіксуватись випадки підриву цивільних громадян на боєприпасах. З початку року таких епізодів зареєстровано 52, загинуло 16 осіб, з них 1 дитина, поранено 52 особи, у тому числі 5 дітей.

Тож миколаївські рятувальники ще раз наголошують на тому, що на території всіх деокупованих населених пунктів, а також там де велись активні бойові дії зберігається високий рівень мінної небезпеки.

Наші піротехніки докладають максимум зусиль аби якомога швидше повернути безпеку в наш регіон, а громадянам варто набратись терпіння, довіритись професіоналам та суворо дотримуватись усіх правил безпечної поведінки. Разом ми вистоїмо, й українські землі знову майорітимуть хлібними полями, а життя стане безпечним. Віримо в перемогу! Працюємо задля її наближення!
Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project