На Миколаївщині знову доба пожеж сухостоїв


Ніяк не припиняють горіти на Миколаївщині сухостої. Попри всі рекомендації та настанови рятувальників продовжують реєструватись випадки необережного поводження з вогнем, що призводить до займань в екосистемах. Так, 24 та в ніч на 25 жовтня в області виникло 9 пожеж, 8 з яких саме на відкритих територіях.

Окремої уваги заслуговує епізод, який стався в межах с. Корчино Ольшанської територіальної громади Миколаївського району. Інформація про займання надійшла на спецлінію 101 о 12:09.

На місце направлено відділення 2 та 19 державних пожежно-рятувальних частин, для підвозу води залучено водовозку аварійно-рятувального загону спеціального призначення. В гасінні також брали участь місцеві жителі. Завдяки своєчасно вжитим заходам вдалось не допустити перекидання вогню на житловий сектор. О 15:50 пожежу ліквідували на площі 5 га.

Рятувальники Миколаївщини знову звертаються до усіх громадян. Наслідки даної пожежі могли бути значні, адже вогонь швидко розповсюджувався та загрожував знищенню щонайменше трьом житловим будинкам. Будьте свідомими, дотримуйтесь правил пожежної безпеки! В екстрених ситуаціях телефонуйте на спецлінію 101.


Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project