За добу на Миколаївщині зареєстровано 6 пожеж


За добу 13 жовтня на території Миколаївської області зареєстровано 6 пожеж, одна з яких в житловому секторі, інші на відкритих територіях.

Так, вчора вогнеборці Миколаївського та Вознесенського району 5 разів залучались до гасіння пожеж сухостою, сміття, чагарників, пожнивних залишків та лісосмуги. Загалом вогонь пройшов територією Мішково-Погорілівської, Радсадівської, Воскресенської, Веселинівської та Южноукраїнської територіальних громад. Загальна площа займань склала майже 9000 кв. м.

Причини цих пожеж, як завжди, необережне поводження з вогнем, а у випадку займання лісосмуги та сухої трави на відкритій території поблизу с. Грейгове Воскресенської ТГ — підпал.

Також, вчора виникла одна пожежа в житловому секторі. Так, на території приватного домоволодіння станції Кам’яний міст Кам’яномостівської ТГ Первомайського району виникло займання горища житлового будинку. Силами вогнеборців пожежу оперативно ліквідовано на площі 8 кв. м, її причина встановлюється.

Загалом протягом доби для ліквідації пожеж залучались 5 одиниць спецтехніки та 20 вогнеборців. Допомагали у гасінні вогнеборці місцевої пожежної охорони “Первомайське”.

Попри зниження температурних показників в області залишається високий клас пожежної небезпеки. А це означає висока ймовірність виникнення пожеж на відкритих територіях та швидкому їх розповсюдженню. Тому, Головне управління ДСНС України у Миколаївській області звертається до мешканців та гостей області. Будьте вкрай обачними з відкритим вогнем, не провокуйте пожежі, адже це може призвести до значних матеріальних збитків та загрози життю. У разі їх виникнення телефонуйте до Служби порятунку за номером 101.
Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project