Миколаївська область: за добу зареєстровано 22 пожежі


11 жовтня та в ніч на 12 на території Миколаївщини зареєстровано 22 пожежі, з них: 5 в житловому секторі, 1 на об'єкті та 16 на відкритих територіях (в тому числі 2, які виникли в результаті падіння боєприпасів та уламків від них).

Так, в наслідок бойових дій, вдень горів сухостій та сміття в Куцурубській громаді, вночі — в Шевченківській ТГ. Обидві пожежі оперативно ліквідували вогнеборці 22 та 16 державних пожежно-рятувальних частин на площах 5000 та 3000 кв. м відповідно.

Що стосується житлового сектору, то тут окремої уваги заслуговує пожежа, яка виникла по вул. Січових Стрільців в с. Криве Озеро Друге Кривоозерської ТГ Первомайського району. За попередньою інформацією житловий будинок, який наразі не експлуатується, загорівся через дитячі пустощі з вогнем. Площа горіння склала 70 кв. м. Її загасили вогнеборці 18 ДПРЧ.

В екосистемах пожежі в переважній більшості стались через необережне поводження з вогнем, дві - через навмисний підпал. Загальна площа горіння сухостоїв, сміття, очерету на відкритих територіях склала понад 22 га.

Загалом силами вогнеборців під час ліквідації пожеж вбережено від вогню 4 житлові будинки та 2 господарчі споруди.

Головне управління ДСНС України у Миколаївській області вкотре звертається до усіх громадян! Дотримуйтесь правил пожежної безпеки, виховуйте у дітей культуру безпечної поведінки та не провокуйте виникнення пожеж, адже на кону стоять ваше здоров'я, життя та матеріальні надбання!


Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project