За добу на Миколаївщині зареєстровано 18 пожеж


За добу, 6 жовтня, на території Миколаївської області зареєстровано 18 пожеж, дві з яких виникли у житловому секторі.

16 разів горіли сухостої, сміття, чагарники, як на відкритих територіях, так і в межах та поблизу житлового сектору. Загалом вогонь пройшов понад 23 га. В переважній більшості займання спричиняло необережне поводження з вогнем та навмисний підпал. Також, вчора виникло дві пожежі в житловому секторі.

Так, у с. Констянтинівка Констянтинівської територіальної громади Миколаївського району загорілась суха трава та господарча будівля на території приватного домоволодіння. Силами вогнеборців 1 державної пожежно-рятувальної частини пожежу оперативно ліквідовано на площі 1400 кв. м та 72 кв. м відповідно. Від знищення вогнем врятовано житловий будинок.

Згодом рятувальники 7 ДПРЧ ліквідували пожежу даху житлового будинку і дві господарчі споруди на території приватного домоволодіння. Пожежа виникла у с. Новоєгорівка Баштанської територіальної громади Баштанського району. Пожежу ліквідовано на площі 80 кв. м. В обох випадках причини пожеж встановлюються.

Загалом протягом доби для ліквідації пожеж залучались 17 одиниць спецтехніки, майже 50 вогнеборців. Допомагали у гасінні вогнеборці місцевих пожежних охорон с. Секретарка, “Первомайське”, “Козубівка”, місцева пожежна команда “Миколаївка”.

Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project