Юні спортсмени з Миколаївщини позмагались у вправах з пожежно-прикладного спорту


Збройна агресія з боку російської федерації позбавила наших дітей щасливого дитинства, можливості повноцінно жити, займатись спортом, улюбленою справою. Так само і на Миколаївщині, через напружену безпекову ситуацію в регіоні, юні спортсмени з пожежно-прикладного спорту були вимушені залишити тренування.

Але сьогодні, 28 вересня вони повернулись на майданчик та знову змогли поборотись за звання кращого. На захід завітали перший заступник начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Георгій Решетілов та начальник управління молоді і спорту МОВА Михайло Ніколаєв.
18 юнаків долали 100-метрову смугу перешкод та виконували вправу з підйому по штурмовій драбині у вікно навчальної вежі (відповідно до вікової категорії молодша та старша — другого поверху, юніори — на третій поверх).

На майданчику панувала дружня атмосфера, але кожен спортсмен боровся із неабияким завзяттям.

Це були перші змагання після тривалої перерви, тож без подарунків сьогодні ніхто не пішов. Усі учасники були нагороджені грамотами, сувенірами та призами, не залежно від результатів.

Георгій Решетілов привітав усіх учасників та підкреслив: “Я дуже радий сьогодні спостерігати як ви, юні та талановиті хлопці, з легкістю долаєте усі бар'єри та перешкоди. Дуже хочеться, щоб кожен спортсмен зміг повернутись до тренувань, адже ми — нація сильних і мужніх, наші військові — це титани, а ви — їх продовження, їх нащадки! Вітаю усіх учасників та щиро вірю, що перемога скоро настане та ми ще не раз побачимо вас на спортивних майданчиках, на міжнародних аренах, де ви з гордістю розгортатиме наш синьо-жовтий стяг — стяг вільної, сильної, незалежної України!”.
Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project