На Миколаївщині з 26 по 27 вересня проводяться командно-штабні навчання


У період з 26 по 27 вересня Міністерством інфраструктури України спільно з ДСНС України проводяться командно-штабні навчання на тему:

«Відпрацювання порядку використання матеріально-технічних засобів на об'єктах тепло-, водопостачання та водовідведення для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків».

На регіональному рівні в навчаннях беруть участь органи управління та сили цивільного захисту Миколаївської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, серед яких і представники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області.

Протягом двох днів учасники відпрацьовують дії на випадок виникнення аварійних ситуацій із тривалим відключенням електроенергії, припинення надання послуг тепло- водопостачання тощо.

Очолив засідання регіональної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій заступник начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Валентин Гайдаржи.

«Всі ми розуміємо, що попереду осінньо-зимовий період. Чи продовжить ворог терор цивільного населення передбачити неможливо, тому маємо вже сьогодні пропрацювати усі сценарії та бути готовими до подолання наслідків можливих аварій, блек-аутів тощо», - зазначив він на початку засідання.

Учасники узгодили свої дії при різних сценаріях, налагодили можливі способи взаємодії та отримали конкретні завдання на випадок тих чи інших ситуацій.

За інформацією Головне управління ДСНС України у Миколаївській області.

Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project