За добу на Миколаївщині зареєстровано 22 пожежі


За добу 21 вересня на території Миколаївської області зареєстровано 22 пожежі, переважна частина яких сталась на відкритих територіях.

Так, тричі вчора горіли листяний настил та дерева в Мурахівському лісництві, що в Березнегуватській територіальній громаді. Загальна площа горінь склала майже 12 га. Причини пожеж встановлюються.

Ще 18 разів горіли: сухостої, сміття, чагарники, пожнивні залишки та очерет як на відкритих територіях, так і в межах та поблизу житлового сектору. В даних епізодах вогонь загалом пройшов понад 16 га. В переважній більшості займання спричиняло необережне поводження з вогнем та навмисний підпал.

Також, вчора виникла одна пожежа в житловому секторі. Так, у с. Маринівка Доманівської територіальної громади загорілось сіно на подвір'ї приватного домоволодіння. Силами вогнеборців пожежу оперативно ліквідовано на площі 30 кв. м та вбережено від вогню сарай.

Загалом протягом доби для ліквідації пожеж залучались 19 одиниць спецтехніки, майже 60 вогнеборців. Допомагали у гасінні вогнеборці місцевих пожежних охорон “Первомайське”, “Широколанівське”, “Мартинівка”, “Рибаківка”, сільської пожежної охорони “Коблево”, представники лісового господарства. Доставлення води забезпечувався за допомогою техніки місцевих та комунальних підприємств.Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project