Миколаївщину відвідали представники Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)


У четвер, 21 вересня, відбулась зустріч заступника начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Олександра Трайтлі та директорки департаменту освіти і науки Миколаївської ОВА Алли Веліховської з представниками Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Метою зустрічі стало обговорення нагальних питань щодо забезпечення навчальних закладів регіону належними умовами задля можливої організації навчального процесу в змішаній та «офлайн» формах навчання.

Також, в рамках зустрічі, делегацією було оглянуто бомбосховище одного із навчальних закладів Миколаївщини, яке знаходиться на завершальній стадії ремонтних робіт.

За підсумками обговорень сторони дійшли згоди щодо проблем та питань, які постали перед ними, а також визначили подальші напрямки співпраці Миколаївської ОВА з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ).

Окрім того, за дорученням начальника Миколаївської ОВА Віталія Кіма, за активну життєву позицію та вагомий особистий внесок у підтримку та забезпечення соціального захисту дітей Миколаївської області Олександр Трайтлі вручив подяку координатору освітніх програм Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) Анатолію Ігнатовичу.Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project