Миколаївщина отримала системи очистки води з Іспанії


До Миколаївської області надійшли дві водоочисні станції, які були передані БО «Благодійний фонд Віктора Лещинського». Мобільне обладнання здатне очищувати до трьох тисяч літрів за годину, схвалено Міжнародним комітетом Червоного Хреста і застосовується при аваріях в багатьох країнах світу.

Як повідомляє Гуманітарний штаб при Миколаївській ОВА, надана допомога вже незабаром буде використовуватись в комунальних підприємствах Миколаївщини.

«Дякуємо за вкрай потрібне обладнання БО «Благодійний фонд Віктора Лещинського», Unidos Con Ucrania, Роману Зайцеву та Катерині Костик, колективу Embajada de Ucrania en el Reino de España за всебічне сприяння, губернатору автономної спільноти Мадрид Isabel Díaz Ayuso, Carlos Novillo — міністру навколишнього середовища, сільського господарства та внутрішніх справ, який також є президентом Canal de Isabel II (мадридської компанії, яка відповідає за водопостачання у регіоні), всім співробітникам, які приймали участь у відправці та підготовці наданих водоочисних систем», – зазначається у дописі.

Крім того, для лікарень області благодійники передали апарат ультразвукової діагностики та майже дві тонни санітарно-гігієнічних засобів.Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project