Вогнеборці ліквідували 12 пожеж в екосистемах та одну на території полігону твердих побутових відходів


За чергову добу підрозділами Головного управління ДСНС України у Миколаївській області ліквідовано 12 пожеж на відкритих територіях області.

Горіли суха трава, сміття та чагарники у Миколаївському (5 пожеж), Баштанському (3), Первомайському (1), Вознесенському (1) районах області та у м. Миколаєві (2 пожежі) на загальній площі понад 15 га. На всі випадки забезпечено оперативне реагування державних пожежно-рятувальних підрозділів. Професійними діями вогнеборців від вогню врятовано 6 житлових будинків.

Всього до гасіння залучалось 16 одиниць техніки та 57 чоловік особового складу. Також на місцях працювали вогнеборці місцевої пожежної охорони Первомайське та співробітники поліції. Для підвозу води залучались трактори ХТЗ-150 та МТЗ-80 з бочками.

В переважній більшості випадків спричинило займання необережне поводження з вогнем.

Крім цього рятувальникам довелось гасити пожежу площею 3 000 кв. м на полігоні твердих побутових відходів в с. Весняне Миколаївського району. До Служби порятунку повідомлення надійшло о 19:50 11 вересня.

До місця виклику направлено чергові караули 2 і 19 ДПРЧ, а також чергову зміну оперативно-координаційного центру Головного управління.

Спільними зусиллями горіння вдалося ліквідувати зранку 12 вересня.

До гасіння залучалось 4 одиниці спецтехніки, 14 вогнеборців ДСНС, водовозка аварійно-рятувального загону спецпризначення, а також водовозка і 3 бульдозери комунального підприємства.

Причина пожежі встановлюється.Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project