Через непорозуміння з рідними втекла з дому – поліцейські розшукали неповнолітню втікачку з Первомайщини в Одеській області


Упродовж доби правоохоронці встановили місцезнаходження 15-річної дівчини, яка покинула домівку і рідних, вирішивши мандрувати. На щастя, з неповнолітньою все добре, протиправних дій відносно неї вчинено не було.

23 серпня до відділення поліції № 3 Первомайського районного відділу звернулась мешканка села Тридуби Кривоозерської громади та повідомила, що її неповнолітня донька декілька днів тому, 20 серпня, пішла з дому та досі не повернулась.

На пошуки дівчини були задіяні інспектори ювенальної превенції та оперуповноважені районного відділу поліції, які, провівши низку розшукових заходів встановили, що неповнолітня знаходиться в Одеській області.

Дівчина розповіла поліцейським, що не може знайти спільної мови зі своєю матір’ю, яка самотужки виховує трьох дітей: її, старшого брата та меншу сестру. Саме через це вона потайки від рідних вирішила на попутному транспорті поїхати будь-куди, аби подалі від дому. Місцем своєї тимчасової зупинки вона навмання обрала Ізмаїл Одеської області, де вечері 24 серпня її і розшукали поліцейські.

З неповнолітньою та її матір’ю ювенальні інспектори провели профілактичну бесіду про неприпустимість такої поведінки та пояснили чим міг обернутися її необдуманий вчинок. Нині інспектори ювенальної превенції спільно з відповідними службами у справах дітей, діючи в інтересах дівчини, визначать подальше її місцезнаходження.

Первомайський районний відділ поліції
Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project