В Україну доставили 240 тисяч доз оральної вакцини проти поліомієліту


Поліомієліт — це небезпечне захворювання, яке вражає нервову систему та може призвести до невиліковного паралічу та летальних випадків.

Кожна дитина до досягнення 14 років має отримати шість доз вакцини проти поліо. Так можна сформувати імунітет до захворювання.

Щеплення проводяться у 2, 4, 6 та 18 місяців, 6 і 14 років і забезпечують захист на все життя.

Щеплення проти поліомієліту внесені до Національного календаря профілактичних щеплень (bit.ly/3GMTpDH) та є безоплатними!

Вакцини на підтримку Національної програми імунізації в Україну доставив UNICEF Ukraine як гуманітарну допомогу.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я України.

«Повний курс вакцинації дозволяє сформувати імунітет на все життя. На сьогодні охоплення профілактичними щепленнями дітей, зокрема проти трьох небезпечних захворювань – кір, правець та поліо – не досягають рекомендованих показників від річного плану. Вакцина на рівні областей є в достатній кількості. Тому звертаю увагу батьків і сімейних лікарів: проінформуйте тих, хто пропустив рекомендовані щеплення, запросіть на вакцинацію, адже важливо забезпечити її для всіх дітей, які пропустили чи потребують щеплення», – зазначає заступник міністра охорони здоров?я, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.

Зберігання та доставлення отриманої вакцини в регіони відбувається за підтримки проєкту USAID Ukraine - USAID Україна «Безпечні та доступні ліки для українців».


Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project