На Миколаївщині відбувся відкритий чемпіонат з подолання перешкод та виїздки серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих


29-30 липня у селі Кандибине, на території спортивного клубу «Золота підкова» пройшов відкритий чемпіонат Миколаївської області з подолання перешкод та виїздки серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих присвячений пам'яті заслуженого тренера України, засновника кінно-спортивної школи Олександра Зозулі.

Метою змагань є популяризація і розвиток кінного спорту в Україні, підвищення спортивної майстерності спортсменів та підготовка кандидатів до збірної команди Миколаївської області.

На урочистому нагородженні спортсменів був присутній перший заступник начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Георгій Решетілов, заступник начальника Миколаївської ОВА Валентин Гайдаржи та начальник управління молоді та спорту Миколаївської ОВА Михайло Ніколаєв.

Під час змагань спортсменка Олександра Омелянюк виконала норматив кандидата мастера спорту України з виїздки.

«Спорт Миколаївщини продовжує рухатися у правильному напрямку. Зростати, розвиватися та ставати сильнішим. Ми робимо все можливе, аби наші спортсмени відчували підтримку зі сторони Миколаївської обласної військової адміністрації», - зазначив Георгій Решетілов.


Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project