Від знищення вогнем вогнеборці врятували 140 га пшениці


За минулу добу, 16 липня, на території Миколаївщини зареєстровано 28 пожеж, переважна більшість яких — горіння сухої трави, сміття, чагарників, пожнивних залишків, а також пшениці на корені. Також вчора горіла господарча споруда на території приватного домоволодіння.

У 23 епізодах причиною займання стало необережне поводження з вогнем, в двох випадках — навмисний підпал, 1 — потрапляння боєприпасів та уламків від них, 1 — коротке замикання електропроводки, ще в одному випадку причина встановлюється.

В результаті займань маємо наступні наслідки: понад 45 га випаленої землі, знищено 20 га зернових та 1 автомобіль.

Підрозділами Головного управління ДСНС України у Миколаївській області забезпечено оперативне реагування на всі виклики. Завдяки своєчасно вжитим заходам від вогню вбережено 140 га пшениці на корені, 5 житлових будинків, 2 господарчі будівлі, 1 літню кухню, 2 гаражі та 1 автомобіль.

Від ДСНС до гасіння залучались 30 одиниць спецтехніки та близько 100 вогнеборців, допомагали у приборкуванні вогню добровільна пожежна команда Шевченківської територіальної громади та місцева пожежна охорона Первомайське. У підвозі води сприяли місцеві фермери.
Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project