5 липня та в ніч на 6 зареєстровано 30 пожеж


5 липня та в ніч на 6 підрозділи Головного управління ДСНС України у Миколаївській області 30 разів залучалися на ліквідацію пожеж.
Так, одна пожежа виникла через ворожий обстріл. Горіла суха трава на площі 5 га у Куцурубській територіальній громаді Миколаївського району. Пожежу ліквідували вогнеборці 22 державної пожежно-рятувальної частини.

Також, знову зареєстровані загоряння зернових на корені. Загалом за минулу добу виникло 6 пожеж на загальній площі 61 га. Ще 20 випадків — горіння сухостоїв, сміття та чагарників на відкритих територіях. Три рази вчора виникали пожежі в житловому секторі. Горіли господарчі та надвірні споруди.

Загалом на ліквідацію пожеж залучались 34 одиниці спецтехніки та понад 70 вогнеборців. Додатково, до приборкування пожеж сухостоїв та зернових залучались підрозділи місцевої пожежної охорони: СПО с. Коблеве, МПО с. Рибаківка, МПО “Олександрівка”, МПО «Первомайське», МПО «Горохівське», МПО «Щербані», ДПК Шевченківської ТГ, МПО «Мартинівка». Суттєву допомогу надавали місцеві фермери, які забезпечували доставляння води за допомогою спеціальної техніки.
Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project