"Миколаївгаз" відновлює газопостачання на деокупованих територіях

  • Повідомити про помилку
  • 0

Фахівці компанії з перших днів повномасштабної війни працювали під обстрілами, щоб забезпечити клієнтів послугою розподілу газу, але були території куди дістався ворог.

" З березня, коли було окуповано Херсон та території Миколаївської області, певна кількість споживачів залишились без послуги розподілу газу. Населені пункти між Миколаївською та Херсонською областями перебували під постійним вогнем артилерії та реактивних систем залпового вогню. Через обстріли касетними снарядами газові мережі перетворились в решето, частина газопроводів повністю зруйнована, обладнання - шафові регулятори, комбіновані будинкові регулятори тиску, лічильники підлягають заміні. Для безпеки наших клієнтів та їх газових приладів - мережа повинна бути герметичною, тому ми обстежуємо кожен сантиметр газопроводу, як наземного так і підземного для виявленням пошкоджень. Це масштабна робота на яку зараз спрямовані всі сили підприємства" - технічний директор АТ "Миколаївгаз" Дмитро Грицай.

Станом на 8 грудня вже обстежено газопроводів: низького тиску - понад 150 км., середнього тиску - 130 км., високого тиску - 160 км.
Компанія тісно співпрацює з Миколаївською військовою адміністрацією та підрозділами ДСНС оскільки території заміновані та "засипані" снарядами, що не розірвались.

Газопостачання вже відновлено в трьох населених пунктів, а це більше 500 споживачів.

Очаківська громада досі зазнає обстрілів, внаслідок яких пошкоджено газорегулююче обладнання. Щоб не допустити припинення газопостачання в цей складний час, фахівці виконали заміну зруйновано шафового регулюючого пункту.

Впевнено тримаємо енергетичний фронт та продовжуємо роботи з відновлення!