На Миколаївщині ворог продовжує періодичні артилерійські обстріли

  • Сообщить о ошибке
  • 0

Про це повідомляє Оперативне командування "Південь"/Operational Command “South”.

На окупованій Херсонщині місцеві мешканці, незважаючи на тиск та погрози рашистів, відзначили День вишиванки. В соцмережах і просто по населених пунктах поширювали фото символів України, листівки із закликом окупантам вшиватися до дому, плакати і графіті про свою проукраїнську позицію і про те, що Херсонщина – це Україна.

Не маючи інших варіантів боротьби, окупанти заблокували виїзд з Херсонщини до підконтрольних українській владі територій та намагаються спрямувати всіх охочих виїхати - в Крим, як єдиний можливий напрямок. В самому Херсоні посилено патрулювання, збільшено кількість блокпостів.

На Миколаївщині ніч пройшла відносно спокійно. Хоча ворог продовжує періодичні артилерійські обстріли. Вздовж лінії зіткнення.
Не маючи сил та підтримки, ворог активних наступальних дій не веде, намагається укріпити оборонні рубежі.

Протягом ночі ракетно-артилерійськими підрозділами у взаємодії з авіацією знищено, щонайменше, ще 1 танк Т-72, ще 1 реактивну систему залпового вогню «Град» та автомобільну техніку. Остаточні втрати ворога уточнюються.

Корабельне угруповання противника в Чорному морі не має змін ані у складі, ані у завданнях, що виконує. Загрози ракетного удару, зокрема, і з моря залишаються актуальними.

Ворог продовжує інформаційну війну та закидує фейки про облаштування «бойовиків-нацистів» на Одещині в самих неймовірних місцях, від кіностудії до катакомб, а також розганяє тему так званої загрози мирним мешканцям регіону від військових заходів.

Нагадуємо, що сили оборони забезпечують безпеку регіону, не розголошують своїх намірів і планів, а пильно оберігають спокій громадян. Будь-які повідомлення про стрільби чи інші вибухонебезпечні заходи в приватних чатах, соціальних мережах чи телеграм-каналах без офіційного підтвердження військовим командуванням – є фейковими. Їх розповсюдження спрямовано на дестабілізацію обстановки в регіоні, а можливо й прикриття діяльності диверсійних груп. Будьте пильними, довіряйте тільки достовірним джерелам інформації, а про поширення недостовірної чи розголошення забороненої повідомляйте компетентні органи.

Разом переможемо! Все буде Україна!