"Николаевгаз Сбыт" предлагает клиентам удобные условия реструктуризации долга

  • Сообщить о ошибке
  • 0
"Николаевгаз Сбыт" предлагает клиентам удобные условия реструктуризации долга
Клієнти ТОВ “Миколаївгаз Збут”, які не мають можливості своєчасно розрахуватися з боргами, можуть оформити угоду на їх погашення частинами.

“Ми розуміємо, що переважна більшість боржників — це не злісні неплатники, а люди, які опинилися в складних життєвих обставинах. Тож, ми пропонуємо нашим клієнтам гнучку систему реструктуризації заборгованості. Торік нею скористалися більше 3000 споживачів”, — зазначає директор ТОВ “Миколаївгаз Збут” Дмитро Маслов.

Згідно з договором реструктуризації, сума боргу ділиться на рівні частини, які потрібно погасити впродовж терміну, що не перевищує 12 місяців, паралельно сплачуючи поточні платежі. Сума першого внеску складає від 30 до 50%. В компанії зазначили, що сума внеску може змінюватись, оскільки до кожного клієнта застосовується індивідуальний підхід.

Укласти договір реструктуризації нескладно. Для цього власник житла має звернутися до ТОВ “Миколаївгаз Збут” з відповідною заявою. Перелік усіх точок контакту та час їх роботи можна знайти на сайті компанії.

Для того, щоб взяти участь у програмі реструктуризації, споживачу необхідно надати такий пакет документів:
- свідоцтво про право власності на житло;
- паспорт;
- ІПН (індивідуальний податковий номер).