• 0
Центр протидії дезінформації виявляє: станом на ранок 29.03.2023 окупанти поширили
Маніпуляцію Заступник постпред рф при ООН д.полянський заявив, що «ми досить далекі від миру. На цьому етапі важко просунутися далі, бо Захід не робить значних дипломатичних зусиль. … Єдине, що робить Захід – постачає зброю і роздмухує конфлікт».
  • 0
Станом на 29 березня з початку російського вторгнення на Миколаївщині пошкоджено частково або повністю 16936 цивільних об’єктів
З них: - об’єкти житлового фонду – 11111; - медичні заклади – 98; - навчальні заклади – 413; - заклади культури – 192; - об’єкти промислових підприємств – 192; - об’єкти життєзабезпечення: газо – 1388, електро – 1095, водо – 43, теплопостачання – 96; - інші не військові об’єкти – 2308.
  • 0
Інформація щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу, станом на 07:30 ранку 29 березня
Миколаївський район: Вчора, 28 березня, о 21:27 ворог завдавав артилерійських обстрілів по акваторії Очаківської громади. Постраждалих немає.
  • 0
Протягом минулої доби підрозділами Сил оборони України було відбито 57 атак противника на чотирьох напрямках
Протягом минулої доби противник завдав 18 авіаційних та 3 ракетних ударів, здійснив 50 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та цивільній інфраструктурі населених пунктів.
  • 0
Звернення Володимира Зеленського наприкінці 398-го дня війни
Хочу сьогодні подякувати кожному і кожній, хто за покликом свого серця в різних країнах, на різних майданчиках, різними словами, але однаково чесно і сильно нагадує світу, що російська агресія може закінчитися значно швидше, ніж про це іноді говорять. Швидше – якщо світ буде швидшим, якщо світ буде рішучішим.
  • 0
"ПАЕК" допоміг волонтерам доставити шини військовим від европейских партнерів
Волонтерстка мережа "Сталеві Мурахи" за допомогою власника компанії "ПАЕК" Юрія Кормишкіна, доставила шини для війскових, які передали европейскі донори.
  • 0
Перелік аптечних закладів у Миколаївській області, які станом на 28 березня здійснюють відпуск інсулінів
Перелік аптечних закладів у Миколаївській області, які станом на 28 березня здійснюють відпуск інсулінів
  • 0
Перелік аптечних закладів, які працюють у Миколаївській області станом на 10:30, 28 березня
Увага! Аптека може зачинитись у зв’язку з повітряною тривогою.